Program 2023
20. – 22. jan:
16. - 19. feb:
Dynamisk Energibevidsthed, hold I
23. - 26. mar:
Dynamisk Energibevidsthed, hold II
21. - 23. apr:
10. jun:
Status på forårets procesarbejde
5. – 9. jul:
18. – 20. aug:
14. – 17. sep:
Dynamisk Energibevidsthed, hold III
19. – 22. okt:
Dynamisk Energibevidsthed, hold IV
17. – 19. nov:

Status på forårets procesarbejde
10. juni 2023
Undervisningen henvender sig til alle, som har deltaget i Anne Sophies undervisning i foråret 2023 eller festivalen i maj. Det er en mulighed for at arbejde med at integrere og grounde undervisningen med Tigerens Rede som ramme.
Det er intenst og informationsmættet at være til undervisning hos Anne Sophie, og det kan derfor give mening at arbejde med sin proces, inspirationen og den viden, som man har modtaget i forbindelse med undervisningen. Det handler om at få integreret og udfoldet mere af den pulje af energi, som undervisningen har givet adgang til. Det gælder dels undervisningens konkrete informationer, dels undervisningens underliggende energi.
Dette tilbud er en mulighed for at komme dybere ind i ens egen proces og meditation, men også dybere ind i det som Tigerens Rede er.
Der vil i undervisningen indgå temaer, oplæg, meditationer, session og øvelser inspireret af undervisningen og af energien her og nu.
Undervisningen begynder kl. 10.00 og slutter kl. 17.30.
Det er muligt at deltage i meditationerne 8.30 – 9.15, 19.00 – 19.30 og 21.00 – 21.30. samt de to aftenmeditationer kl 19:00 og kl 21:00 dagen inden.
Undervisningen varetages af Jukas Killemose og Magnolia Sommer.
Pris 350 kr.
Med ungdomsrabat til unge mellem 18 og 30 år inkl.: 280 kr.